- Komerční sdělení -aktuality

5 dekorací, které promění váš obývací pokoj na království: Stačí malé detaily ušetříte peníze

Kulatá dóza z rýhovaného skla s kovovým víkem
Kvalitní svíčka vykouzlí kouzelnou atmosféru domova a připraví vás na zimu
Mramorový stolek vytváří prostor pro další dekorace v podobě květin a svíček

Dny jsou kratší, noci déle. Pro toto období je typické, že v našich příbytcích trávíme více času a s ním nás čas od času přepadne i touha přetvořit si svůj byt a vnést mu nový nádech. Při větších předělávky bytu si však musí člověk sáhnout hluboko do kapsy, někdy proto stačí soustředit pozornost na detaily.

Aranžování ještě nikdy nebylo jednodušší, vlivem sociálních sítí to podle předlohy jde i úplným začátečníkům. A vůbec nemusíte dělat velké předělávky, stačí si zútulnit obývák díky těm nejstylovějším dekoracím, které odrážejí současné trendy.

Smaragdová skleněná dóza
Do obývacího prostoru se stále více přenáší elegance. Mramorové kulaté stolky či jim podobné vytvářejí se sedací soupravou příjemný kontrast. Sofa v smaragdové zelené je letošním velkým hitem a ihned si získala srdce všech těch, kteří jsou nakloněni modernímu stylu.
Kulatá dóza z rýhovaného skla s kovovým víkem je třešničkou na dortu v rámci tohoto interiérového tipu.

Vonná svíčka vykouzlí atmosféru domova
Cire Trudon svíčky mají svou historii a díky bohaté tradici se dnes řadí mezi nejznámější. Kvalita je při svíčkách mimořádně důležitá. Jen si vzpomeňte, kolik lidí tvrdí, že je z vonných svíček bolí hlava. Je to proto, že kupují nekvalitní svíčky, které jsou plné umělých přísad. Cire Trudon svíčky jsou přesný opak a díky složení z dílny proslulé manufaktury vám jejich vůně vyčaruje kouzelnou atmosféru.

Mramorový stolek vnese do bytu kus elegance
Mramorový stolek ať kulatého typu evokující kavárničky v Paříži nebo hranatého tvaru, jisté je, že vnáší do vašeho příbytku kus elegance a noblesy. Nabízejí prostor na skleněnou vázu s květinami, které zútulní prostor ještě více a krásně ho provoní. Květy nemusí být součástí vašeho bytu pouze na jaře a v létě, i toto období má své kouzlo. V kombinaci s vonnými svíčkami si toto místo nebudete chtít vynachválit.

Sběratelské knihy se stávají novým luxusem
Domácí knihovny vždy patřily do obývacího pokoje a vnášeli do něj kus inteligence a nevyčerpatelné inspirace. Knihy jako takové se stávají ve světě, kde vládne digitál, novým luxusem, obzvláště sběratelské kusy. Jedním z nich je i kniha o Petrovi Lindbergh, známém fotografovi supermodelek. Průkopník nového chápání ženské krásy v 90. letech se svými unikátním viděním zapsal do fashion historie a pokud máte rádi umění, fotografii a módu, tato kniha by měla být na vašem stole v obývacím pokoji.

Dekorační osvětlení ve stylu hygge
Navoďte si doma atmosféru hygge díky dekorativním světélkům. Tento jednoduchý dekor dokáže s místností skutečné zázraky, zejména po rozsvícení. Vybírejte podle ročního období a potěšíte nimi i ty nejmenší. Ať už ve tvaru zvířátek nebo jiných předmětů, můžete si být jisti, že skvělý zápas k ostatním bytovým dekoracím.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek