- Komerční sdělení -aktuality

Váš obývací pokoj zkrášlí komody i krásné regály nebo knihovny

Většina z nás si myslí, že obývací pokoj ovlivňuje především sedací souprava, která je většinou dominantou prostoru, společně s velkým obrazem, pokud v místnosti je a barevným kobercem či výmalbou. Přitom ale velký vliv má i zvolený nábytek. Nejde jen o jeho barvu a styl, ale také o jeho způsob použití. Třeba taková knihovna, která je napěchovaná kvalitními knihami, sériemi, které jste pracně sháněli, nebo regál, do něhož uložíte své milované suvenýry z cest, dovedou velmi ovlivnit pocity, které v prostoru máme.

Knihovna, na kterou budete pyšní

Knihovny a regály jsou velmi oblíbené nejen u čtenářů až knihomolů. Regály a knihovny lze využít i pro uložení věcí v pokojících dětí a náctiletých. Pokud je použijte v obývacím pokoji, vstupní hale nebo třeba v kuchyni, můžete do nich uložit věci, u nichž vám nevadí, že je budou mít na očích i hosté. Nebo si to přejete. 

V dětském pokoji do nich uložíte nejen knížky, ale také hračky menších i větších dětí, pomůcky do školy, nejrůznější pastelky a fixy v boxech, plastové boxy s drobnostmi, kterých mají děti spoustu…

Praktickou variantou jsou krásné komody, které mohou být různě vysoké a široké, stejně jako výše uvedené regály a knihovny. Komody najdete tvořené šuplíky, otevřené police nebo skříňky s plnými či prosklenými dvířky. Najdete mezi nimi i dle barev. Bílé, světlé dřevo, tmavé dřevo, černé, dle vkusu si vybere opravdu každý. 

Objevte kouzlo vitrín

Je škoda, že jsme trochu zapomněli na vitríny. Alespoň někteří z nás. Vitríny mohou mít mnoho podob, určitě zaujme vysoký typ vitríny s prosklenými dveřmi po celé výšce. Když vedle postavíte komodu ve stejné povrchové úpravě nebo TV stolek s televizí či nízké skříňky a na zeď televizi, bude prostor vzdušný, a přitom skvěle využitý. 

Ciťte se v obýváku dobře díky skříním, knihovnám, vitrínám, regálům a komodám. Bohatý výběr za neuvěřitelné ceny najdete na signal-nabytek.cz.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy
Předchozí článekNení vaše nádobí po vyndání z myčky zářivě čisté?
Další článekJednoduché kroky k tomu, jak vybrat správnou sedačku

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek