- Komerční sdělení -aktuality

Víte, kde v Praze koupit náhradní díly na žaluzie i příslušenství pro okna?

Většina z nás si neumí představit, že by v oknech neměla stínicí techniku. Někdo má žaluzie vnitřní, někdo venkovní, někdo používá rolety, závěsy. Bez možnosti zastínit okno, pokud je sklo čiré, hrozí uvnitř v létě vedro a v noci možnost sledovat nás zvenčí. Kde se ale obrátit, když máte žaluzie, které chcete opravit, koupit k nim nový náhradní díl z plastu, který je maličký, ale důležitý? Pomůže vám Správa oken s.r.o.

Opravte si nebo pořiďte nové žaluzie do oken

Ať už se podíváte na žaluzie v domácnostech či firmách, všude by měly být v pořádku, hezké, čisté a funkční. Jestliže už jsou staré, zašlé, změnily třeba barvu, jsou pokřivené, polámané, je lepší podívat se na nové žaluzie do oken. Moderní žaluzie jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních lamel i profilů, volit můžete celostínicí nebo standardní variantu. Když si vyberete na míru žaluzie u Spravaoken.cz, vyrobí je dle vašeho přání a do 14 – ti dnů odešlou k vám domů.

K žaluziím si můžete koupit i různé šikovné příslušenství. Věděli jste, že existuje spojka řetízku žaluzie? Přináší domů vyšší bezpečnost, pomáhá přecházet udušení se dětí nebo domácích mazlíčků na řetízku. Když je na něj vyvinuta vyšší síla / působí vyšší zátěž, spojka řetízek jednoduše rozpojí.

Opravy oken v Praze

Pokud víte, že s oknem není něco v pořádku, můžete poptávat i opravy oken. Odborníci ze společnosti vám v mnohém rádi poradí a doporučí nejlepší řešení.

Zavírá se vám okno, když chcete vyvětrat? Nechte provést seřízení oken. Stejně tak můžete nechat vyměnit staré nefunkční těsnění za nové a ušetřit za vytápění, zbavit se průvanu.

Správa oken s.r.o. přináší i venkovní stínění, sítě proti hmyzu nebo jejich náhradní díly a jiné. Najdete zde skutečně mnohé pro vaše okna nebo dveře.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy
Předchozí článekJednoduché kroky k tomu, jak vybrat správnou sedačku
Další článekRekuperační jednotka šetří za vytápění, čistí vzduch a pomáhá zbavit se plísní

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek