- Komerční sdělení -aktuality

V Internormu si navrhnete vchodové dveře dle vašich představ

Dveře s neobvyklým designem jsou velmi oblíbené a trendy. Každé Internorm vchodové dveře jsou unikát, protože jsou vyráběny přesně na míru a dle požadavků zákazníka.

6

Internorm nabízí pět hliníkových systémů dveří a dva dřevo – hliníkové systémy s nesčetnými modely vyhotovení. Díky vylepšenému programu Internorm – designér dveří je možné si v pohodlí domova kombinovat vysněné vchodové dveře přesně podle představ.

Hliníkové vchodové dveře rez
Internorm hliníkové vchodové dveře AT410 imitace rzi s plošně vyrovnaným světlíkem. | Zdroj: Internorm

Aktuálním trendem jsou povrchy dveří jako imitace betonu, ale i dveře s keramickým povrchem ve vzhledu imitace rzi, oceli a kamene. Novinkou je vnější povrch dveří ve vzhledu starého dřeva – Altholzoptik. Možností je i kompletní omítnutí do zdiva, kdy rám téměř úplně zmizí.

kombinace tmavého rámu černého madla
AT410 perfektní kombinace tmavého rámu černého madla a vnějšího porvrchu ve vzhledu starého dřeva Altholoptik. | Zdroj: Internorm
Vchodové dveře nabízejí sériově díky vícebodovému uzamykání vysokou bezpečnost již ve standardu a je možné je vyhotovit individuálně až do bezpečnostní třídy RC2. Kromě toho nabízejí řadu doplňků: systémy vstupu od otisku prstu až po Keypad – ovládání pomocí klávesnice, čímž zvyšují komfort a bezpečnost. Nový integrovaný systém otisku prstu, může být zarovnaně integrován do kliky nebo ozdobného prvku. Internorm rozšiřuje svou nabídku klik a madel v černém provedení pro vchodové dveře. S LED osvětlením v zapuštěném madle nebo v oblasti prahu, je možné vsadit přímo cíleně do vchodových dveří světelné akcenty. Internorm – LED osvětlení může být vybaveno stmívacím čidlem, které automaticky zapne světlo po setmění. Také je možné napojení na senzor pohybu. Jako další doplněk budoucnosti nabízí zabudování zrcadla z interiérové ​​strany dveří, které je plošně lícované.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek