- Komerční sdělení -aktuality

Rekuperační jednotka šetří za vytápění, čistí vzduch a pomáhá zbavit se plísní

Zdravý domov. Úspora za vytápění. Vzduch s ideální vlhkostí o stabilní teplotě. To jsou velmi častá přání, která mámy my sami, nebo je slyšíme od svých přátel a rodiny. Pomoci k jejich splnění pomůže koupě rekuperace vzduchu do bytu. I když jde o nákladnější investici, poměrně rychle se vám vrátí zpět.

Rekuperační jednotky ALDES

K nejkvalitnějším na našem trhu patří rekuperace ALDES. Vybrat si můžete ze dvou modelů tak, aby byly splněny všechny vaše potřeby. Překvapí vás svými vlastnostmi, které při používání velmi oceníte. Jsou stále inovovány, a tak patří ke špičce v této oblasti.

Co se týče vzhledu, mají moderní a decentní design, lze je tak zabudovat do jakékoli místnosti, aniž by ji narušovali. Ideální však je moci je umístit do technické místnosti, šatny a podobně.

Co umí rekuperace do bytu?

Rekuperační jednotka toho zvládá mnoho. Zajímat vás nejvíc bude asi to, že pokud budete používat k větrání jen ji, nikoli okna a dveře, jako doposud, ušetří vám asi 60 – 70 % výdajů za vytápění. Při větrání totiž využívá teplo z odpadního vzduchu k ohřátí vzduchu zvenčí. V létě zase umí venkovní vzduch schladit tím, který vypouští ven jako použitý.

Větrat bude za vás. Kdykoli bude potřeba, vymění vzduch tak, aby byla uvnitř stále správná vlhkost, vzduch o stabilní teplotě, což má příznivý vliv na zdraví.

Rekuperace do bytu pomáhá odstranit plísně i v rizikových místnostech, jakými jsou kuchyně a koupelna. Tím, že doma zmizí vlhkost a vzduch bude o stabilní teplotě, plísním se nebude dařit, stejně jako bakteriím.

Součástí rekuperačních jednotek jsou kvalitní filtry, s jejichž pomocí dochází k odstranění až 99 % jemného prachu, pylu a bakterií. Zvlášť alergici mohou zaznamenat příznivý vliv na zdraví.

Více informací najdete na rekuperace-aldes.cz.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek