- Komerční sdělení -aktuality

Být zdravý se vyplatí

Chcete podpořit své zdraví? Navštivte Zlaté lázně Turčianské a podejte své imunitě pomocnou ruku.
Žijeme rychle, stres si nosíme s sebou a péče o zdraví odkládáme na „pak“ či nebodaj spoléháme na nějaké ty zázračné tabletky. Jenže tělo není stroj s nekonečnou zárukou, ani chemická továrna. Pro své zdraví nepotřebujete léky, ale cílený program, který v sobě spojuje zdravou kvalitní stravu, přiměřený pohyb, cílený odpočinek a tekutinu, která je nejvzácnější – léčivou vodu. Zlaté lázně Teplice vám takovou kombinaci pro budování vaší imunity nabízejí.

Prevence je lék
Zvykli jsme si na vysoké tempo v práci, jsme neustále ve stresu, nestíháme pořádně jíst a na pohyb příliš nedbáme. Naše 21. století je příliš rychlé. Jenže zdraví máme jen jedno a pokud žijeme na dluh, naše tělo bude mít v jedné chvíli dost. A nemilé překvapení z nemocí nikdo z nás nechce. Prevence je nejlepším lékem. Pomáhá totiž udržet nás zdravých. A být zdravým je lepší než léčit se z onemocnění. Kvalitní zdravotní preventivní programy se nezaměřují na jednotlivé orgány či onemocnění a neslibují nemožné podáním nějaké tabletky. Prevence je přístupu k životu, který v sobě spojuje několik vzájemně se podporujících složek. V první řadě je to přiměřená vyvážená strava (naše imunita má hlavní sídlo ve střevech!), Dále je to dostatek pohybu, pravidelný denní režim s dostatkem spánku a pozitivní myšlení.

program Imunita
V Zlatých lázních Turčianske Teplice můžete svou obranyschopnost posílit právě programem Imunita, který v sobě spojuje pozitiva preventivního přístupu k životu. Na začátku vás čeká zdravotní konzultace s doporučeními. V rámci programu se můžete těšit na zdravý jídelníček s vyváženým poměrem živin, minerálů a vitamínů. Vaše tělo oblaží i zdravotní procedury zaměřené na posílení imunitního systému či doporučené pohybové aktivity. Velmi důležitou součástí programu je i využití termální léčivé minerální vody. Voda v Turčianských Teplicích je bohatě mineralizovaná (sírany, hydrouhličitany, vápník, hořčík, železo a další) a má prokazatelně léčivé účinky na onemocnění pohybového aparátu, urologické, neurologické a gynekologické onemocnění. A působí i preventivně. Celý program je zaměřen na harmonizaci těla a ducha, odpočinek a regeneraci.

Imunita pro Vás
Zlaté lázně Turčianské Teplice se nacházejí v překrásném prostředí regionu středního Slovenska, obklopené horami Velké a Malé Fatry a Martinských holí a vyznačují se neobyčejně čistým vzduchem. Když se vás zima zeptá, co jste dělali v létě, řekněte, že jste si budovali imunitu. V Zlatých lázních Turčianske Teplice víme, že připravit se na zvládnutí kolotoče každodennosti a chránit se před nemocemi je nesmírně důležité.

Prvořadá je pro nás Vaše bezpečnost. Proto jsme přijali opatření, v rámci kterého testujeme všech nastupujících klientů. Personál našich lázní absolvuje testování jednou týdně. Díky tomu jsme se stali jedním z nejbezpečnějších ubytovacích zařízení na Slovensku. Naše Lázně jsou pro vás otevřeny a všechny naše služby plně dostupné.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek