- Komerční sdělení -aktuality

Zlato jako elixír mládí: Vypnutá pleť, eliminace vrásek a STOP-ka pigmentovým skvrnám

Zlato používala už Kleopatra. Údajně si každou noc přikládala na obličej zlatou masku, aby si tak zachovala svou krásu. Ano pro pleť má maximálně blahodárný a pozitivní efekt.

Elixír mládí a požitek v jednom
Zlato je již tisíce let považováno za jeden z nejdražších, nejkrásnějších a opravdu širokospektrálních kovů. No stále více získává na popularitě i v rukou odborníků a stává i skvělou pomocí v kosmetické oblasti. Vždyť už samotná Kleopatra nedala na jeho účinky dopustit. Bylo pro ni elixírem mládí a díky němu si udrživala věčné mládí.

„Ano, právě zářivým, třpytivým částicím se připisuje omlazující, vyhlazující, ale také protizánětlivý účinek. Dokonce má i vliv na zlepšení imunitní odpovědi kůže, je hypoalergenní a to je jeho obrovskou výhodou. Skutečně je tedy efektivní složkou kosmetických procedur či přípravků,“ vysvětluje MUDr. Eleonóra Gemnická, dermatoložka.

Ve starověku se mu připisovali účinky nesmrtelnosti, dokonce existovaly teorie, že má léčivou sílu.

„Je samozřejmé, že pleť lépe snáší přírodní složky, jako uměle vytvořené směsi. Snad i proto se kosmetický průmysl snaží právě přírodní antioxidanty využít v co nejvyšší možné míře.“

Ošetření při kterém se používají zlaté částečky, poskytne okamžitý viditelný výsledek. Výraz tváře se zjemní. Pomáhá oddálit proces stárnutí, protože se díky němu výrazně zlepší krevní oběh, pružnost svalů, aktivuje se produkce kolagenu a elastinu v pleti. Skvěle také působí při celkové únavě a vyčerpanosti, nakolik masáž dělaná zlatými částečkami, působí na mimické svaly se uvolňuje kyselinu mléčnou, čímž klesá únava.

Největší výhody zlata v kosmetice:
hypoalergenní prvek
regenerace pleti
elimininácia pigmentových skvrn
osvěžení
eliminuje vrásky
aktivuje tvorbu kolagenu
odstraňuje únavu
okysličuje

Je jen na vás, zda si dopřejete ošetření s tímto prvkem, nebo sáhnete po produktech, které jej obsahují. Jedno je však jisté, jde o složku, která opravdu splňuje, to co slibuje. Na tom se už léta shodují odborníci. Jen si vždy ověřte samotný zdroj a koncentraci. To hraje také podstatnou roli.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek