- Komerční sdělení -aktuality

Elektro moped – perfektní parťák do města i do přírody

Jezdíte rádi na výlety, nebaví Vás každé ráno dojíždět do práce hromadnou dopravou nebo již nechcete v rukou vláčet tašky s nákupem přes celé město, ale nemáte řidičský průkaz? Pak je pro Vás e-moped elegantním řešením!

Elektro moped značky RACCEWAY je prakticky plnohodnotný elektrický skútr, vzhledem k jeho maximální rychlosti 25 km/h a zabudovaným cyklistickým pedálům je ovšem zákonem veden jako elektrokolo.

Díky tomu můžete ihned po koupi tohoto elektroskútru vyrazit bez řidičáku, bez předešlých zkušeností, bez registrace, bez technického průkazu a bez dalšího papírování rovnou na silnici.

Na cesty bezpečně

Při koupi jakéhokoliv motorového vozidla je vždy nejdůležitějším parametrem bezpečnost řidiče. S elektrickým mopedem RACCEWAY se o své zdraví bát nemusíte. Tento stroj disponuje výborným otáčivým momentem.

Je také vybaven většími koly a perfektním tlumením, což společně zajišťuje pozemní kontakt s vozovkou jakéhokoliv terénu. Elektroskútr budete tak mít stále pevně pod kontrolou.

Zabudovaná LED světla s možností denního i nočního osvětlení navíc zajistí, že Vás ani v šeru na silnici nikdo nepřehlídne. Stejně jako u jakéhokoliv jiného otevřeného motorového vozidla, je doporučeno se pro Vaši bezpečnost vybavit helmou.

V bezpečí nebudete pouze Vy, ale i Vaše vozidlo. Jako ochrana před krádeží poslouží dálkové ovládání s alarmem. Nebudete se tak muset bát svůj elektro moped ponechat na parkovišti, zatímco si odskočíte vyřídit své záležitosti.

Společník na výlet, do práce i na nákup

RACCEWAY je všestranné stylové vozidlo, s nímž můžete vyrazit do městských ulic, na silnice jakékoliv třídy i do přírody. E-moped je vybaven bezkartáčovým motorem o výkonu 500 W, elektronicky omezeným na 250 W, a olověnou baterií s kapacitou podle modelu buď 12 Ah nebo 20 Ah.

Díky tomu se můžete spolehnout na dojezd až 40 km u menší baterie a 60 km u větší. Nemusíte se tedy obávat vyrazit i na delší projížďky. Stroj je navíc vybaven klasickým cyklistickými pedály, které mohou posloužit k došlapání například při jízdě po rovině či z kopce. Ačkoliv se jeho hmotnost pohybuje od 70 do 90 kg, šlapání není náročné a zvládne ho i netrénovaný cyklista.

Součástí nabízených modelů je i zadní nosič s boxem v barvě vybraného elektrického modelu. Ty nabízejí dostatek úložného prostoru, aby se moped mohl stát Vaším parťákem i při nákupech či cestách na více dní.

Na rozdíl od většiny motorových vozidel, se s tímto elektrickým skútrem můžete bez černého svědomí vydat i do přírody. Je totiž naprosto šetrný k životnímu prostředí, neprodukuje žádné zplodiny, a navíc je velice tichý.

Potěcha i pro oko

RACCEWAY elektrický moped je vystaven v moderním stylovém designu. Při jeho koupi si můžete vybrat z několika barevných provedení. Máte tak možnost pořídit vozidlo, které nejen jezdí, ale i vypadá přesně podle Vašich představ. Více na Motoe.cz.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek