- Komerční sdělení -aktuality

Konec prodlouženým vlasům a řasám, naturální krása je zpět: Takto se k ní opět propracujete, radí odbornice

Příliš se snažit již není „IN“
Dospěli jsme do bodu, kdy jsou nejen muži, ale i samotné ženy unavené z přeplácaný a těžkopádného looku, který stojí nejen spoustu peněz, ale hlavně našeho drahocenného času. Přirozená krása totiž nikdy nevypadala lépe než teď. Vděčíme za to i tímto skvělým trendem v kosmetických vychytávkách a ošetřeních.

„Make – up look bez make – upu, opakování je matka moudrosti a tak to je iv případě dvojitého odličování. Líčidla zanášejí naši pleť a tím nejednou způsobují záněty, které se na pleti projevují v podobě starých známých“ vyrážek „. A jelikož se jejich samozřejmě snažíme maskovat, odpovědí je jen další make-up, „říká expertka na krásu – Karolína Volkov, která je majitelkou salonu DnJ DNA.

Jak tedy docílíme vzezření zářivé pleti bez make-upu?
V první řadě vyměňte odličovací ubrousky za funkční odličovací emulze, či krémy s nižším procentem chemikálií, důležité je také spojit odličování s teplou vodou, která otevírá naše póry, díky čemuž se nám daří dostat opravdu do hloubky. Co je také velmi podstatné je uvědomit si, že i v dny v které samotný make – up nenosíme, netřeba zanedbávat odličování, naše pleť se zanáší i vnějšími vlivy.
Navštivte kosmetičku a nechte si poradit v domácí rutině a správném používání vhodných aktivních látek pro vaši pleť a věk. Ano, návštěva kosmetičky sice něco stojí, ale dokáže vás nasměrovat a ušetří vám peníze za špatně zvolené přípravky či ztracený čas.
V mezičase kdy se snažíte pleť nechat odpočinout, ale přece potřebujete vypadat upraveně vyměňte fluidní make-up za bronzer nebo samoopalovací krém – je velmi důležité, abyste si zvolili takový, který je určen na obličej a ne na tělo. Opálený vzhled vypadá vždy dobře a zdravě.
Nezapomínejte na SPF ani v zimních měsících, sice je venku chladno, ale sluníčko a vnější vlivy stále pracují a přesto, že nebudete bádat na pleti okamžitou změnu z dlouhodobého hlediska vám určitě poděkuje, pokračuje odbornice.
Svůdný look bez umělých řas
O trendu roku, laminaci obočí jste už určitě slyšeli, věděli jste ale, že tuto metodu je možné aplikovat i na samotné řasy? Řasy po laminaci působí hustší, ale v první řadě jsou výrazně vytočenejšie, díky čemuž je aplikace řasenky lehčí než kdykoliv předtím.

„Tato procedura trvá 60 až 90 minut a vydrží minimálně 6 týdnů, většinou zahrnuje i barvení. Svůdné řasy jsou tedy díky ní mnohem dostupnější a bonusem je, že i zcela odlíčená vypadáte hned upravenější.“

Husté vlasy bez trvalého prodloužení
„Sice je pro ženy s prodlouženými vlasy často nemyslitelné dát si od nich pauzu. Rychlejšímu růstu vlasů, víme ale napomoci. Kadeřnické salony v dnešní době nabízejí různé rekonstrukční kúry, které nelze podceňovat. V našich salonech používáme kúru od JOICO, která je výjimečná tím , že působí až do jádra vlasu a nejen na povrchu, tím pádem opravdu obnovuje strukturu a není to takový ten efekt lesklých vlasů na jedno umytí jak to bývá například při všelijakých „zázračných“ maskách z drogerie. V tomto případě platí, že méně je někdy více a třeba zvolit kvalitu nad kvantitou a za opravdovým vlasovým refresh poputuje do kadeřnictví. „

„Podobně jako nám jen lékař může předepsat léky na předpis, kadeřníci v salónech používají přípravky, které jsou koncentrovanější a určené pro profesionální použití. Staré dobré zastřihování konečků také není žádná fáma, a těch zbytečně zničených je třeba se zbavit, aby nezpůsobily ještě výrazněji lámání vlasu. Pokud je ale přechod z prodloužení do naturálních vlasů příliš výrazný na trhu je množství skvělých vlasových příčesků například od Easilocks, které jsou příjemné i ekonomicky a výsledek působí velmi přirozeně. Takže můžete nechat své vlasy růst a příčesky použít jen na pár hodin, kdy je to potřeba, „vysvětluje Karolína Volkov z DnJ DNA.

Návrat ke francouzské manikúře
„Francouzská manikúra tedy bílá špička, v podstatě nikdy z trendů neodešla. Momentálně, ale zažívá opět největší boom za posledních 10 let. Důvodem, ale je jemná změna, která je hrává a nesmírně sexy. Jde o různé barevné obměny právě zmiňované bílé špičky, která již nemusí být bílá ale například olivově zelená či královsky modrá. Taková manikúra vypadá dobře vždy a všude a působí naturálnější jako „celobarevné nehty.“

Ano, jak vidíte, přirozená krása hlásí opět comeback a to ve velkém!

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek